![](https://apasfanaria.gr/wp-content/uploads/2021/10/244608553_1122683231470993_2468229383863725486_n-e1634109619577-570x350.jpg)
Ο απόφοιτος ΤΕΦΑΑ του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσ/νίκης θα ενταχθεί στο staff της ανδρικής ομάδας και θα αναλάβει τμήματα των ακαδημιών του συλλόγου. Στο παρελθόν έχει εργαστεί στις ακόλουθες ομάδες: Γ. Σ. Νίκαιας Λάρισας (Γ΄ Εθνική κατηγορία, βοηθός προπονητής ανδρικής ομάδας, πρώτος προπονητής τμημάτων υποδομής), Α. Σ. Ολυμπιάδα Λάρισας (Α2 Εθνική κατηγορία γυναικών, βοηθός προπονητής γυναικείας…